Guasha

ozdravná metoda tradiční čínské medicíny

guasha wide

Je to skvělá diagnostická metoda s okamžitým výsledkem. V překladu GUA znamená - škrábat a SHA - výsev. Guasha Vám tedy dokáže "vyškrábat" nemoc z těla. Poškrabování se provádí jadeitovou destičkou a využívá se znalostí lokalizace akupunkturních bodů a průběhu meridiánů.

Intenzita výsevu nám napoví o jak silnou stagnaci čchi a krve jde. Slabší výsev zmizí během několika hodin a silnější může mizet i několik dní. Stimulací dochází k rozptýlení stagnací na úrovni čchi a krve. Poté energie čchi a krev lépe proudí v drahách a k orgánům a zlepšuje se také celkový psychosomatický stav člověka. 

Samotná masáž není nijak bolestivá, ale může být citlivější v místech kde je momentální stagnace. Také se mohou objevit příjemné pocity tepla až horka. Většinou se po masáži postupně dostaví celková únava a ospalost, tak je dobré dopřát si teplo, odpočinek a celkovou pohodu. Tělo se tak lépe vyrovná s výsevem, rozběhne se lymfatický systém a nastartuje imunita. 

Ceník

45 minut 800 Kč

Na Vaše přání je možné si po domluvě dopřát masáž v pohodlí Vašeho domova nebo se za mnou můžete zastavit do ordinace na ulici Raisova, 2 zastávky od Campus square.

Pro rezervaci termínu klikněte ZDE