Dopřejte si uvolnění

Trápí Vás karpální tunely? Bolesti lokte ramene nebo zápěstí? Trpíte otoky kolenou, kotníků, bolestmi paty nebo achilovy šlachy? Pociťujete v rukou či nohách těžkost a únavu? Nebo si jen chcete dopřát odpočinek..

masáž nohou

U masáží končetin používám metodu z Tuiny takzvané "otevírání bodů", kde stimuluji akupunkturní body různými tlakovými technikami. Hlavní účinky tuina masáže jsou zprůchodnění drah a uvolnění spazmů na vzdálených místech. 

A jak to vlastně funguje?

Působením na příslušné body do místa ošetření přivedeme krev a energii (čchi), tím dojde k lepšímu prokrvení, celkové regeneraci tkání a zrpůchodnění meridiánů.

Tak jako v akupunktuře, tak i v masáži je možné uvolňovat napětí ve svalech v místě bolesti nebo i na dálku pomocí "vzdálených bodů". Ideální je kombinace obou technik.

Například při bolestech ramene se vzdálené body nachází na zápěstí a lokti. Stimulací těchto bodů tak podpoříme správnou funkci meridiánů, které ramenem prochází. 

Celou terapii doplníme také baňkami a prohřejeme ošetřované místo pelyňkovou moxou nebo terapeutickou TDP lampou.

Ceník

60 minut 1000 Kč
90 minut 1300 Kč

Na Vaše přání je možné si po domluvě dopřát masáž v pohodlí Vašeho domova nebo se za mnou můžete zastavit do ordinace na ulici Raisova, 2 zastávky od Campus square.

Pro rezervaci termínu klikněte ZDE

      adb4b857-5a7e-4a5e-b2e8-1cab71a274bb 2.JPG