Masáž zad a šíje

Trápí Vás bolestivá bedra, trpíte ztuhlou šíjí nebo máte zablokované lopatky? Ofouknul Vás vítr a nemůžete otočit krkem? Dopřejte si uvolňující masáž. 

masáž zad

Fyzické přetížení nebo i sedavé zaměstnání má dopad především na naše záda, ochabuje svalstvo, přetěžuje se páteř a dochází k bolestem. Pravidelnou masáží a jednoduchými cviky lze tuhle situaci kompenzovat  a ulevit od bolesti. Nejvíce přetížené bývají vzpřimovače páteře po kterých vedou meridiány močového měchýře, na kterých jsou takzvané přepravní body k jednotlivým orgánům.

Působením na tyto body se může uvolnit i psychické napětí, které se tam často ukládá a člověk může pocítit silnou úlevu a spadnutí těžkého břemene. Součástí masáže jsou i baňky které nám pomocí tepla a podtlaku dokáží uvolnit zatuhlé svalstvo v hloubce. 

Bolesti zas se často uvolňují i přes reflexní body na noze, ruce nebo se používá mikrosystém ucha. Já rád tyto metody kombinuji. 

Masáž provádím na suchou kůži pomocí technik z Tuiny a poté i klasickou s olejem.

Ceník

60 minut 1000 Kč
90 minut 1300 Kč
120 minut 1500 Kč

Na Vaše přání je možné si po domluvě dopřát masáž v pohodlí Vašeho domova nebo se za mnou můžete zastavit do ordinace na ulici Raisova, 2 zastávky od Campus square.

Pro rezervaci termínu klikněte ZDE